МАЛЕНЬКІ ОРТОПЕДИЧНІ САНДАЛИКИ. ВЕРТЕП ЗА ТЕКСТАМИ ВІЙНИ

concert

До 2-ї річниці повномасштабного вторгнення Росії в Україну Шкільний театр Українського католицького Університету спільно з Театральним Центром "Слово і голос" запрошує на виставу за текстами, написаними у часі війни.

Все складніше підбирати слова до того, що відбувається в нашому житті, все глибші прірви наших досвідів, все складніше означати майбутнє. Тим цінніше засвідчити народження Слова. Успільнитись у вслуханні в Текст, який пишеться на наших очах.

"Маленькі ортопедичні сандалики" – це плетиво поетичних текстів, які написані в часі повномасштабного вторгення та 10-ти річної війни, візій героїв Різдва та сценографії Сергія Савченка разом з колядою, яка оспівує складну історію Різдва, української боротьби та надії на нове народження. Народження Слова. Яке воно сьогодні?

Поети та волонтери, тексти яких лунають та відлунюють у виставі:
Вікторія Амеліна, Галина Крук, Катерина Міхаліцина, Максим Кривцов, Марина Пономаренко, Ірина Цілик, Артур Дронь, Анна Ютченко, Остап Сливинський, Анатолій Дністровий, Сергій Жадан, Олександр Ірванець, Юрій Іздрик, Василь Мулік, Христина Краснопольська, Артистка Чуприненко, Уляна Галич, Дарина Дворецька, Ірина Шувалова, Василь Головецький, Лала Тарапакіна, Святослав Вакарчук та Катерина Бабкіна.

Режисер вистави: Євген Худзик
Художник вистави: Сергій Савченко
Співоча палітра: Діана Горбань та Тетяна Притулка